Hakkımızda

Zafer Trans Nakliyat 0312 314 40 40 ** Dikkat! Adımız Taklit Ediliyor!..

1990 Yılında Faaliyet Göstermeye Başlayan Zafer Trans Nakliyat , Taşımacılık Konusunda Sektöre Girmiştir. Kısa Zamanda Büyük Başarılar Yakalayan Ve Emin Adımlarla İlerleyen Bir Nakliye Şirketi Olarak Türkiye`ye Hizmet Vermektedir.Bugüne Kadar Oluşturduğumuz Müşteri Memnuniyetimizden Faydalanmaya Çalışan Bazı Nakliyat Firmalarına Dikkat Edin, Kesinlikle “yetki Belgesi“ni İnceleyin … Zafer Trans Nakliyat Olarak, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her köşesine nakliye hizmeti veriyoruz zamanınızı iyi kullanarak işimize özen göstererek evden eve nakliyat sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yılların verdiği birikim, konusunda uzman elamanlarımız, geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuzla size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. En büyük hizmetimiz müşterimizi memnun etmektir.

Misyonumuz: Zafer Trans Müşteri memnuniyetini esas alarak 1.sınıf bir anlayışla garantili, lüks, ekonomik profesyonel taşımacılık.

Vizyonumuz: Zafer Trans Nakliyat Türkiye’ de nakliye sektöründe güvenilir, saygın ve referanslı bir firma görüntüsü çizerek, öncü, yenilikçi, modern firma görüntümüzü en üst düzeylere ulaştırmak..
Zafer Trans Nakliyat Olarak Firmamız Ankara Nakliyecileri Arasına En İyi, En Hızlı, En Ekonomik, Nakliye Nakliyat Ambar Hizmetleri vermek için Start vermiştir.
Zafer Trans Nakliyat; Ankarada Şehiriçi Şehirlerarası Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel yük, Parça eşya, ambar yükü, Komple Yük, Ağır Nakliye Lowbed Taşımacılığı yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.
Karayolu Nakliyesi; Nakliyat Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi tır kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Nakliyatçılar, Nakliyeciler, Nakliye Firmaları, Nakliyat Şirketleri, Nakliye Şirketi, Fabrika ve İtalat İhracat Firmalarına Tır Kamyon Kamyonet Temin Edilir Zafer Trans Nakliyat, Yurtiçi Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Lojistik ve Kombine servisler gibi Nakliye hizmetleri sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Temel Prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, panelvan, tır, lowbet, parsiyel, evden eve, ambar, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektedir.
Zafer-Nakliyat-05352507474
Zafer Trans Nakliyat, Özel Acil Kargo Gönderimleriniz için Her Ebatta Kamyon Kamyonet Panelvan Araçlarla SUİT KARGO Hizmetlerine Başlamıştır.
Suit Kargo Hizmetlerimiz ;
Sanat Eseri, Antika Eşya, Tablo, Biblo Taşımacılığı
Medikal Cihaz, Elektronik Alet Taşımacılığı
Askılı Tekstil, Kostüm Taşımacılığı,
Fuar Stand, Organizasyon Semineri Taşımacılığı
Konser, Müzik Enstrümanları Taşımacılığı
Evcil Hayvan ( Kedi, Köpek, Kuş ) Taşımacılığı
Atv Motor, Motorsiklet, Jet Ski, Tekne Taşımacılığı
Özel Amaçlı Karavan Römork Taşımacılığı
Özel Dagıtım Kurye Hizmetleri

Galeri